!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Afterpárty s Deathstars

23. července 2013 v 20:31 | Morbid Doll

Afterpárty s Deathstars


Napsala: Morbid Doll
Dne: 16.3.2013
Postavy: Členové Deathstars, Hilja ( já xD ), Lumi (Taimi )
Poznámka: Toto je jen smyšlený příběh,který se nestal a členy Deathstars osobně neznám
Upozornění: Toto bude ta největší blbost,co jsem kdy napsala.. xDDhystala jsem na koncert Deathstars,ale nechtělo se mi jít sama,tak jsem se zeptala Lumi,jestli by tam semnou nešla. Nejdřív se jí tam moc nechtělo,ale když jsem jí řekla,že tam bude Cat,tak nakonec souhlasila.

Cestou ke klubu Motherzone jsem pořád opakovala - Blitzkrieg, Blitzkrieg , Blitzkrieg BOOM !! Lumi to už pravděpodobně lezlo na nervy a zvláštními pohledy na mě koukala. Já však samím štěstím,že uvidím Whipa a ostatní členy, se jen přiblbě usmívala. Před Motherzone už stáli nějací fanoušci a někteří měli i kloboučky podobné k tomu,co má Whip.
" Taky jsem si měla koupit ten klobouek " řekla jsem Lumi
" Jo. Whipa by to potěšilo " odpověděla a dál jsme potichu čekali,až nás pustí dovnitř.
" Už by nás tam mohli pustit..Nemůžu se dočkat "
" Jojo..Však se dočkáš "
" Jo..No a ta afterpárty. Na tu už se taky tešim"
" Co ?! Afterpárty ??..To si mi neřekla " řekla Lumi překvapeně a já si uvědomila,že jsem jí o tý afterpárty neřekla.
" Nooo..No já ti o tom zapomněla říct..Už jsem rezervovala místa "
" My půjdem na afterpárty ?? A co tam budem dělat ? "
" No budou tam kluci..Třaba se s nimi spřátelíme " řekla jsem s úsměvem a Lumi pořád na mě koukala,pak se otevřeli dveře klubu Motherzone a my mohli dovnitř.

Nevěřila jsem tomu,že bychom se dostali do první řady,ale najednou jsme tam stáli. Chvíli jsme čekali,až bude vše připravené, a potom se zhaslo a začala hrát hudba. Po chvíli jsem si uvědomila že je to začáátek The revolution exodus. Najednou přišel Skinny,Nightmare,Vice a nakonec Cat.Podívala jsem se na Lumi a uviděla že se usmála.Nakonec přišel i Whip a začal zpívat. Po TRE následovala Cyanide,Blitzkrieg, Death Dies Hard, Syntetic Generation , White wedding,Tongue, Motherzone,Termination Bliss a dvě přidané Metal a Little angel. Byl to hrozný pocit vědět,že už je konec. Dívala jsem se na Whipa a potichu si přála,aby zahráli ještě jednu písničku.Jednu,dvě tři..Místo toho jsem schytala jen Whipův pohled a úsměv tzv. Měsíček na hnoji ( Nic proti,ale Whip má hrozně ńuńu úsměv..). Dívala jsem se na něj a usmívala se.
" Whip se na mě podíval " št´ouchla jsem do Lumi
" Co ?..Jo.." řekla ( byla totiž zaneprázdněná sledováním Cata xD ) Potom kluci odešli z podia a rozvítila se světla.
" Líbilo se ti to ? " zeptala jsem se
" Jo.Nebylo to tak hrozný"
" Jo.Bylo to úžasný " řekla jsem s úsměvem a Lumi mi ho vrátila.
" Hele a ted´ půjdem támhle ke stánku asi tam nepřijdou a pak půjdem vedle k baru čekat až nás pustí na afterpárty " navrhla jsem a Lumi souhlasila. Šli jsme ke stánku,kde prodávali věci DS a já se rozhodla,že si koupím tričko Night eletric night,taky jsem si všimla že tam mají trička ,kde jsou kluci zvlášt´,tak jsem přemýšlela asi si mám koupit triko s kapelou nebo s Whipem,ale nakonec jsem si koupila s kapelou.
" Nechceš tričko s Catem ? " zeptala jsem se Lumi a ukázala na triko
" Ne " řekla
" Tak teda půjdem k tomu baru ?? "
" No tak jo " řekla najednou a koupila si to tričko " Ted´ můžem jít k tomu baru,ale chtěl jsi čekat na kluky asi nepřídou ne ?? "
" Jo..No,ale tak budou na tý afterpárty " odpověděla jsem a vydaly jsme se k baru. Bar byl otevřený a tak jsme tam vešly v tom nás zastavil nějakej chlap a chtěl vědět jména a asi tam jsme zapsaní,tak jsme mu to teda řekli,on se podíval do svých poznámek a na konec řekl že můžeme jít,že je vše v pořádku. Hrála tam hudba ( Wednesday 13 řečeno přesněji ). Už tam byli i někteří fanoušci najednou mě někdo zatahal za rukáv. Otočila jsem se a zjistila že ten někdo je Lumi.
" Podívej.Támhle te Cat " řekla a ukázala na Cata stojícího u baru a nějakými fanynkami. Opodál jsem zahlídla Nightmara a Viceho. V dáli jsem uviděla Skinnyho s nějakou faninykou a když jsem se otočila ke v chodu,kudy jsme přišli uviděla jsem přicházet Whipa. Měl na somě černé kalhoty,bundu a svoje černé brýle..Vypadal úžasně. Stála jsem tam a zírala na něj.Nic jsem nevnímala v tom si sundal svoje brýle a podíval se po baru,pak si všiml mě a pousmál se ( zase ten úsměv.. xD ). Jak jsem zjistila,že se na mě podíval, jsem se zpamatovala a podívala se na Lumi,která tam boužel nebyla. Někam zmizela a já nevím kam. Začala jsem jí hledat,ale bylo tam tolik lidí,že jsem jí prostě nemohla najít. A jak jsem tam tak chodila a hledala kamarádku,tak jsem najednou do někoho vrazila.
" Omlouvám se " řekla jsem
" V pohodě " řekl ten někdo. Jen jsem věděla že je to muž. Podívala jsem se na něj a uviděla zase Whipa. Zarazila jsem se a podívala do země.
" Jsi tu sama ? " zeptal se
" No..Ne.S kamarádkou,ale ona se mi tu někde ztratila " řekla jsem
" Aha. Však ona se najde " řekl
" Půjdem si sednou támhle k baru " navrhl a já jsem s ním souhlasila. Naposled jsem se rozhlídla po baru asi neuvidím Lumi,ale marně.Následovala jsem Whipa. Když jsme přišli k baru Whip mi chtěl hned objednávat pivo,ale protože nepiju,tak jsem to odmítla,ale Whip byl pořád tak neodbytný,až mě k tomu prostě donutil. Přišel za náma Skinny a vzal Whipa kolem ramen. Whip se na něj usmál ( opět tím úsměvem ) a já se začala smát. Oba na mě vrhli nechápavý pohled.
" Čemu se směješ ? " zeptal se Whip
" Tomu tvýmu úsměvu. Vypadáš jak Měsíček co ztratil hvězdičky " ( za to může Whip..Kdyby mi nenutil to pití,tak bych mu to neřekla.. xD ) odpověděla jsem a Skinny chytl záchvat,ale za Whipem jsem něco zahlídla,tak jsem se podívala a uviděla Lumi s Catem a s nima tam byl ještě Nightmare. Bylo dobře,že se jí nic nestalo,ale v tom do mě začal št´ouchat Whip jak piju a Skinny začal objednávat panáky. Začala jsem se bránit,že nepiju,ale bylo mi to k ničemu..Ty dva jsou tak neodbytní..Netrvalo dloho a Whip měl poněkud dobrou náladu a Skinny se někam odklidil. Mě bylo nadnou taky nějak zvláštně.
" Půjdeme pryč " řekl Whip
" Kam ? Hledat hvezdičky ?"
" Áno. " řekl a začal se smát. V tom,ale přišla nějaká fanynka se slovy,jestli se s ní nevyfotí,tak se s ní Whip vyfotil, a když odešla tak se zvedl ( ještě stihnul popadnout pivo ) a šel pryč. Vydala jsem se za ním. Venku se mě zeptal,kde je budeme hledat. Potom se zamyslel a řekl,že nám pomůže John. Otočil se a začal si prohledávat kapsy u bundy,potom se otočil a brýlema,kde jsou nkreslené oči. Hned jsem to pochopila a začal se smát.
" Jsem John " řekl srandovním hlasem. Musela jsem se smát. Whip..teda totiž John mě chytl za ruku a někam mě vedl a protože jsem byla tak trochu mimo,tak mi to bylo jedno,potom se znovu otočil a pak se otočil zpátky a už bez brýlí.
" Vidíš někde ty hvezdičky ? " zeptal se mě
" Ne "
" To nevadí. John pomůže " zasmál se a pokračovali něka dál. Najednou tma a někam jsem spadla.
" Whipe !! " zakřičela jsem,když jsem se probrala z malého omámení.Bolela mě hlava asi jsem se o něco bouchla,ale Whip nic.
" Whipe !! " zakřičela jsem znovu a v té chvíli mě někdo chytl za ruku a protože byla tma,tak jsem nevěděla,kdo to je tak jsem začala křičet. A jak jsem začala křičet,tak ten někdo začal křičet taky,pak jsem poznala,že je to Whip.
" Jsi to ty Whipe ?? " zeptala jsem se
" Jo " řekl a rozsvítil mi mobilem do obličeje.
" co řveš ? " zeptal se když mě uviděl
" Promiń,ale já se lekla a když se leknu tak křičim.." řekla jsem
" A kde to jsme ? " zeptal se a pokusil se vstát,ale jak byl tak trošku opilej,tak znovu spadl.
" Nevim,ale možná tu budou ty hvězdičky " odpověděla jsem a zasmála se. Whip znovu posvítil mobilem a zjistili jsme že ležíme mezi popelnicema.
" Fůůj !! " řekla jsem a Whip se zas začal smát.Chytl se poeplnice,aby se mohl postavit a podal mi ruku.Trochu se kymácel,ale vstala jsem i bez toho, že by znovu spadl. Najednou se ozval dívčí křik. Whip opět posvítil a před náma stála Lumi se Skinnym a Catem. a jak ti dva uviděli Whipa začali se šíleně smát ( ještě když byli v podnapilém stavu xDD ).

" Co tady děláš ty idiote ? " řekl Skinny,co měl co dělat,aby to vyslovil ( jak se smál )
" Já..já hledám hvezdičky "
" Hvezdičky prej .. Cate slišíš.. " Ti dva měli co dělat,aby neumřeli smíchy. Whip se začal taky hihńat a to tam ještě "přišel" John a začal dělat ty svoje ksychty,tak jsem měla taky co dělat. Lumi chudák koukala co se to děje ( jediná byla normální ). Pak jsem se nějak ocitla v posteli v nějakém hotelu. Nevěděla jsem co se to děje a kde jsem se tam vzala. Ktomu miě šíleně bolela hlava.Vstala jsem a najednou zakopla o Skinnyho co ležel na zemi vedle Cata. Opodál ležel Nightmare a Vice. Všude okolo bylo rozházené oblečení. Já měla všechno kromě mikyny,ale Cat se Skinnym a s Vicem neměli trička a jediný Nightmare ještě neměl kalhoty.. ( xDDDDD ). Šla jsem pomalu abych zas na někoho nešloupla a jak se mi motala hlava,tak jsem měla někdy co dělat. Chtěla jsem otevřít dveře do koupelny,ale ty nějak nešli,tak jsem zatlačila a ty dveře se aspoń trochu otevřeli.Vešla jsem do koupelny a hned pochopila proč mi nešli otevřít. Whip ležel na zemi opřený o ty dveřě ,a jak jsem s nimy hýbla tak spadl ( chudáček ). Tak jsem pak odešla z tý koupelny a v tom vrazila do Lumi. Dívala se na mě divně a nechápavě k tomu,jenže jsem nechápala proč,když jsem si nic nepamatovala..

Najednou jsem uslyšela nějaký zvuk.probudila jsem se a uviděla že mi zvoní budík. 6:00 - musím vstávat do školy. Rozsvítila jsem si lampičku a uviděla obrázek s Deathstars,co jsem si nalepila nad postel. pousmála jsem se a bylo mi líto,že je to jenom sen. Blbá škola !! všechno zkazí,kdybych nemusela vstávat,tak bych se ještě něco dozvěděla. Proběhlo mi hlavou , a i když se mi zrovna nechtělo,jsem vstala a odešla se připravit do školy.
KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marry Marry | E-mail | Web | 23. července 2013 v 22:02 | Reagovat

Dokonalé :D

2 Morbid Doll Morbid Doll | Web | 24. července 2013 v 13:16 | Reagovat

[1]: Děkuju x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )