!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Al B Damned

25. července 2013 v 10:21 | Morbid Doll |  Al B DamnedAl B. Damned je potetovaný,udušený make - upem a nemanželské dítě Alice Coopera a Marilyna Mansona. Vzledem k vlivu ze skutečných sériových vrahů,hororových filmů a všech strašidelných věcí se stal dobře známým ve světe horror punku.

Jako dítě byl představen jeho otcem na světě 1950 monster filmů " Munster " a řadou sci-fi. Systematicky tento tichý a plachý chlapec se dostal do skály spook- tacular, zakládá svůji image, lyrický obsah a hudební vkus na klasickým horrorovým kultu. V roce 2010 vydal debutové album 'The Darker Side Of Me' ,které obdrželo hodně kritiky a bylo označeno,za jedno nejlepších alb horror punku všech dob. Album plodilo tři hudební videa a tllačilo proslulost kapely na cela novou úroveń

Dne 7. července 2013 oznámil Al B Damned pauzu,ale zanechal fanouškům zbrusu nové EP "The Seven" ,jako poděkování za jejich neutuchající podporu.
Návrat Al B Damned je sporný a jenom ukáže čas,ale jedna věc je jistá,jestli to udělá...budete o tom vědět.( poznámka- překládala jsem to z oficiálek pro karaoketexty.cz )


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )