!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Děti Ameriky I.

24. července 2013 v 15:30 | Morbid Doll

Děti Ameriky


Napsala: Morbid Doll
Dne: 2.7. 2013
Vystupují: Davey Suicide ( celá skupina ), Luca, Dani
Poznámka: Povídka obsahuje texty z písní Kids of America a Generation F*ck Star. Obrázek pod článkem,je z klipu Kids of America.
Už zase..Opět jsem musela zdrhnout oknem svého pokoje,protože to už nedokážu snášet. Pořád by mi někdo něco zakazoval,nařizoval a vyčítal. Nechápu,proč mě nedokážou brát takovou jaká jsem. Vždyt´ jsem přece jejich dcera. Když jsem přišla k domu,kde bydlel Dani,hodila jsem mu kamínek do okna. Dani hned otevřel.
" Hned jsem dole " zakřičel a usmál se. Když přišel a otevřel mi dveře,padla jsem mu kolem krku.
" Stalo se něco ? " zeptal se starostlivě
" Už zase. Já už to nesnesu. " odpověděla jsem a Daniel mě odvedl do svého pokoje,posadila jsem se na jeho postel a on si ke mě přisedl a chytl mě za ruku.
" Zase si utekla ? " zeptal se a já jsem jen přikývla na souhlas.
" Mohla bych tu zůstat ? Nechci se tam totiž vrátit" Dani se na mě podíval a setřel mi slzy z tváře.
" Naši nejsou dneska doma a zítra taky nebudou,tak tu zůstat můžeš " řekl
" Děkuju " Dívala jsem se na jeho tvář. Byla tak hezká. Po každý,když jsem se na něj podívala,milovala jsem ho čím dál víc. Jeho oči byly překrásné..modré zvýrazněné černými linkami. Někdy jsem to nechápala. Líčil se líp než já. Další věc,co jsem na něm zbožńovala.Přisunula jsme se k němu blíž,abych ho mohla políbit,když jsem se ho dotkla ramena ,zasténal.
" Co se stalo ? " zeptal jsem se
" Nic. Jenom...jsem se včera bouchl a ted´ mě to bolí "
" Opravdu ses jenom bouchl ? "
" Jo. " odpověděl a odvrátil tvář stranou
" Dani. To nebude ono..Co se stalo??..Oni tě zase zbili ?? "
" N..Totiž ..jo..zase " řekl
" Kdy ? "
" Včera když jsem se vracel domů. Zase si na mě počkali,pak když jsem byl u nich blíž začli mi házet kamení pod skejt. Spadl jse ma vrhli se na mě. Už nevím,kudy mám chodit. Najdou si mě všude "
" Bolí to hodně ? Počkej.Tady máš taky něco " všimla jsem si modřiny na jeho obličeji
" Jo. Snažil jsem si to nějak zakrýt,ale nějak to nekryje "
" Škoda,že sebou něco nemám " Dani se pousmál a znovu mě chytl za ruku
" Luce,miluju tě moc "
" Já vím " pošeptala sjem a pohladila ho po tváři. Dani zavřel oči a já ho znovu políbila. V ten okamžik jsme se společně svalili do postele.

Další den ráno jsem se probudila sama. Rukou jsem pátrala po Danim, a když jsem otevřela oči,zjistila jsem,že vedle mě neleží. Vztala jsem a pozbýrala oblečení,které bylo poházené po podlaze a vydala se ho hledat. Když jsem vyšla na schody,zaslechla jsem hádku. Bylo to něco hrozného. Křik a bouchání dveřmi. Pochopila jsem,že se Dani hádá s rodiči. Najednou jsem uslyšela,jak někdo někoho uhodil a v tom ze dveří vyšel Dani s rukou na tváři. Když mě uviěla stát na schodech s vyděšeným pohledem,podíval se na mě,obešel mě a pokračoval cestě do svého pokoje. Následovala jsem ho. " Co se stalo ? " zeptala jsem se ho,ale neopověděl. Jen potichu seděl na posteli se sklopenou hlavou.
" Promiń,že si musela u toho být " řekl najednou" Neměli být doma. Měli přijet až zítra.." dodal
" A..a co se stalo ? "
" Ale..Je to pořád o tom a samím. Vždycky mi začne vyčítat,jak vypadám a tak. Začne mi nadávat,že jeho syn je buzna a fet´ák a nakonec mě zbije. Tohle nic není,proti tomu,co se děje jindy "
" A co máma ? To se tě nezastane ? "
" Ta jedom stojí a přihlíží. "
" Je mi to líto " pošeptala jsem a chěla ho obejmout,ale Dani se vyhnul a stoupl si.
" Luco, měla bys jít "
" A zvládneš to tu ? "
" Luco !! Řekl jsem že máš odejít " řekl s výšeným hlasem,až jsem se lekla. Ještě nikdy jsem ho takle neviděla. Byl vyřízený,obšas to vypadalo,že by se každou chvíli rozplakal.
" Dobře. Zatím "řekla jsem a odešla domů.

Vůbec jsem nevěděla,že to má doma tak těžký. Věděla jsem jen o spolužácích. Pokaždý si na něj někde počkali a pak ho zbili. Taky si mě pořád dobýrali,ale Dani to měl horší. Měla jsem to stejný,až na to,že mě máma nebila. Nikdy by to neudělala. Bylo mi ho líto. Chtěla jsem mu pomoc,ale nevěděla jsem jak.Však nedokážu pomoc ani sobě. Přišla jsem k domu a pomalu otevřela dveře. Bylo tam nějaký ticho,tak sjem se odebrala do pokoje. Když jsem stoupla na schod objevila se za mnou matka.
" Kde jsi byla ? "
" U Daniho jsem byla "
" A to si myslíš,že budeš pořád utíkat oknem ?? "
" A co jsem měla asi jako dělat ? Kdybych šla normálně tak mě nikam nepustíš "
" Nejsi nějaká drzá Luco ? Měla by sis vzít příklad s Elisi "
" S Elisi ?..Copak nevíš co dělá a jak se chová ?? O Elisu by ses měla starat..a ne pořád nakazovat co mám dělat. "
" Elisa je slušná holka. A ne zmalovaná, propíchaná s piercingem..Děláš mi akorát ostudu "
" Fakt si myslíš že je slušná holka ?? Není. Je to děvka. "
" Luco !! " rozkřičela se na mě,ale to jsem utekla do pokoje a zamla se. Je to všechno tak nespravedliví. Copak ona to vůbec nevidí ? Ona vůbec neví,co Elisa dělá. Že má každej den jinýho kluka..Vůbec to nechápu,jak můžou být všichni tak blbí a slepí. Vždyt´ její dvě kamarádky. Pokaždý když jsou spolu jim jenom rozkazuje a využívá je a oni jí obskakujou jak nějakou bohyni. Je jasný,že si toho nevšimne,když před ní doma je ta hodná,slušná a doví co..Po tvářích mi začly téct slzy. Podívala jsem se z okna a vzpomněla si na Daniho. Co asi dělá ?. Chtěla jsem mu napsat nebo zavolat,ale pak jsem si vzpomněla,co se stalo a nějak mi to přešlo. Slyšela jsem pořád jeho zvýšený hlas. Bylo mi smutno i za něj.

Dvadny jsme se neviděli. Pořád jsem to nějak nedokázala mu zavolat. Doufala jsem,že dneska přijde do školy,ale nepřišel. Nevěděla jse mco dělat. Po škole jsem se vydala k němu. Zase jsem mu hodila kamínek do okna,ale nic. Bylo mi to divný. Tak jsem teda zazvonila. A zase nic. Bylo tam u nich nějak mrtvo,jak kdyby tam nikdo nebyl. Pak,ale jsem uviděla nějaký stín a otevřel jeho otec.
" Je doma Dani ? V.."
" Neni. " řekl muž aniž by mě nechal domluvit
" Kde je ? "
" Copak já vím,kde je ?? Někam zdrhnul "
Nezmohla jsem se na nic. Muž zavřal dveře a já tam zůstala stát. Utekl ? Kam ? V hlavě se mi začalimnožit různé otázky a hlavně jsem o něj dostala větší strach než před tím.


Konec první části...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marry Marry | E-mail | Web | 24. července 2013 v 18:49 | Reagovat

Perfektné. Milujem ten song. Kids of america.. alebo tajk nejak ... :3

2 Morbid Doll Morbid Doll | Web | 24. července 2013 v 19:09 | Reagovat

[1]: Taky tu písničku miluju..a ten klip a hlavně toho kluka xDDD
Děkuju x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )