!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Frankensteinská prostitutka z planety 13

24. července 2013 v 13:18 | Morbid Doll |  = with Wednesday 13

Frankensteinská prostitutka z planety 13


Napsala: Morbid Doll
Dne: 7.5.2013
Vystupují: Joey Jordison,Wednesday ( Joseph Poole ), " Josephina " ( Frankenstein Drag Queens From Planet 13 ),Zoe a kočka Morgue
Upozornění: Příběh je smyšlený a nic z toho se nikdy nestalo a doufám že snad ani nestane xDDD Řekla bych,že je to takový pokračování příběhu Zoe- náctiletá zombie
Poznámka: Omlouvám je Josephově ženě Roxanne,že jsem jí přejmenovala na Zoe,ale když jsem v tý době psala první příběh,tak jsem nevěděla,jak se jmenuje.. x)
Byl hezký,trochu sluneční den a Joseph seděl v pokoji nad stolem a přemýšlel,co bude dělat. Najednou ho napadlo,že zítra je vlastně prvního dubna a že ještě nevymyslel žádný apríl na Joeyho. Tak seděl a přemýšlel,co by mu zase tak vyvedl. Napadlo ho,že by to mělo být zase něco šíleného a,pak ho napadlo,že Joey určitě dělá to samé co on,tak musel vymyslet něco víc šíleného. V tom se ozvala Zoe.
" Wendy,co tam pořád děláš ?? " Wendy se podíval směrem k otevřeným dveřím a zakřičel.
" Přemýšlím miláčku " a dál přemýšlel nad tím,co Joeyovi provede. Joey je jeho kamarád a pořád spolu výmýšlí nějaké šiléné věci. Bud´ spolu a nebo si ty šílenosti nělají naschvál,ale od tý doby,co už bydlí každý sám se Wendymu po Joeyhovi pomalu začíná stýskat,ale naštěstí bydlí od sebe jen pár ulic,tak to tak hrozný taky není. Wendy bydlí se Zoe a Joey sám,ale Wendy mu daroval Morgue aby tam tak úplně sám nebyl. A jak tak Wendy přemýšlel, uviděl najednou pootevřený šuplík skříńky u stolu. Otevřel ho a podíval se. Uviděl tam album s fotkami s nápisem Frankenstein Drag Queens From Planet 13. Byla to jeho druhá skupina,kde s klukama vystupovali převlečení za Frankensteinské prostitutky ( xDD ). Bylo to šílené,ale v tom ho to napadlo.Vzal papír a popadl tužku a začal psát.

Milý Joey, jmenuji se Josephina a od chvíle,co jsem tě uviděla na tebe musím pořád myslet.Tvoji adresu mám od tvého přítele Wednesdaye, z kterým jsem se seznámila na jednom jeho koncertů. Bylo by skvělé,kdyby sis chtěl někdy někam vyrazit.
Josephina

Když Wendy dopsala musel se smát. Tak to by mě zajímalo,co na to Joey bude říkat. Proběhlo mu hlavou a dal dopis do obálky,na kterou napsal Joeyovu dresu,pak se rozhodl,že mu donese dopis do schránky.
" Wendy,kam zase jdeš ?!! " volala Zoe ,když spatřila,že se Wendy zas někam chystal,ten jí ale nevnímal a zabouch za sebou dveře a vydal se směrem Joey. Když už byl skoro u kamaráda uslyšel nějaký křik a poznal že je to Joeyův křik. Podíval se a uviděl kamaráda stát u stomu se kterým střesl . Co to ten idiot zase dělá ?! ..To tam musí být zrovna tedˇˇ ?..Ted´ když mu tam musím dát ten dopis.. proběhlo Wendymu hlavou.

U JOEYHO

" Morgue !! No tak se už nezlob a pojd´ dolů !! Morgue číčííí.." prosil Joey kočku,co utekla na strom z leknutí,když Joeyovi praskla struna na kytaře. Měl to nějaké rozladěné či co a jak praskla,tak se to rozlehlo snad i do okolí.
" Joey,co tady děláš ? " zeptal se Wendy,když pišel blíž ke kamarídovi,ten se otočil,aby se podíval,kdo to na něj mluví a jak spatřil Wendyho.
" Jéé ahoj Wendy !! " řekl a usmál se
" To je dobře že si přišel. Morgue utekla na strom a nechce dolů " dodal. Wendy se na kamaráda podíval a pak se podíval na Morgue,
" Co jste tady prosimtě dělalai ?? "
" Nooo....to je jedno Wendy. Myslíš,že by tě poslechla ?? " pronesl Joey a pousmál se. Wendy se podíval na kočku ležící na té nejvyšší větvi.
" Morgue..čičinko čičíí pojd´ za mnou. " zkusil Wendy štěstí,že by ho Morgue poslechla a opravdu,jak kočka uslyšela jeho hlas zvedla se a pomalu slézala ze stromu. Chvílema se podívala na Joeyho a nakonec skočila Wendymu do náruče,ten jí pohladil a usmál se.
" No vidš Morgue ani to nebolelo " řekl Joey a chtěl jí pohladit,jenže jak ke kočce natáhl ruku Morgue zasičela.
" No a co tu vlastně děláš ? " zeptal se rači Wendyho
" Nooo.." vydal Wendnesday a pohrábl si vlasy
" Jdu si pro cigarety " řekl nakonec
" Jo a proč jdeš tudy ?? Vždyt´ máš obchod u domu ?" řekl Joey trochu nenápadně
" Chtěl jsem se projít "
" Jo jasně. Dneska je hezky " pronesl Joey a podíval se na oblohu. Slunce jasně zářilo a na nebi nebyl ani jeden mráček. " No však " souhlasil Wendy a podíval se taky na oblohu. Byl rád,že to takle dopadlo.Najednou ucítil,jako by se někde něco začalo pálit.
" Poslouchej Joey,taky to cítíš "
" Co ??..Jo !! Sakra !! Brambory !! " vykřikl Joey a rozeběhl se domů. Wendy se mu zase musel smát, a jak kamarád zmyzel domě,hodil mu dopis do schránky a vydal se pryč.

Když přišel domů,bylo tam nějaké ticho.
" Zoe !! Jsi tu ?? " zavolal,ale nic. Šel se podívat do kuchyně asi tam Zoe náhodou nebude,ale nebyla. Nebyla nikde. Asi se šla taky podívat ven. Proletělo mu hlavou a šel do pokoje hledat kostým ve kterém dříve vystupoval. Když ho našel nemohl si vybrat jestli si má vzít růžovou nebo blond paruku,potom našel i oranžovou,ale nakonec usoudil,že v blond mu to slušelo víc. ( xDDD ),když už si konečně vybral a vyzkoušl ,jestli mu ty šaty budou uslyšel bouchnutí dveří a uvědomil si,že už je Zoe doma,tak to ze sebe musel rychle sundat,aby ho v tom náhodou neviděla. Co by si chudák holka asi tak pomyslela. Zoe odnesla nákup do kuchyně a vydala se do pokoje,kde spatřila Wendyho.
" Ty už jsi doma ? " zeptala se a Wendy stačil jen uklidit své vysoké boty na podpadku a oblékl si kalhoty.
" Jéé ahoj miláčku,kde jsi byla všude jsem tě scháněl " řekl překvapeně
" No byla jsem koupit pár věcí,abychom měli zítra z čeho vařit. A kde jsi byl celej den ty ??.. Stalo se něco ?? "
" Ne, co by se mohlo stát ??.." řekl nechápavě Wendy a Zoe na něj zmateně koukala,pak si všimla,že nemá zapnuté kalhoty a něčeho podivného na zemi.
" Co to tady leží " řekla a vydala se podívat na tu věc. Wendyho to hned napadlo,že mu na zem spadly ty černé dámské šaty. Zoe přišla blíž a zvedla tu podivnou věc a nestačila se divit.
" Wendy ??!! Co to je ?? "
" No..vidíš ne šaty "
" A kde se tady vzaly ?? To není moje ..Wendy !! Ty máš nějakou ženskou !! "
" Nee Zoe já ti to vysvětlím to je jinak " vykřikl a zapomněl,že si pod tričko skoval tu blond´atou paruku a jak zvedl ruce tak mu vypadla.
" A nosí paruku ??..Wednesdayi !! Jak si mi to mohl udělat " řekla,hodila šaty po Wendym a utekla do koupelny. Wednesday se za ní rozeběhl, a když chtěl otevřít dveře,tak byli zamčené.
" Zoe,ale to je fakt úplně jinak,tak mě to nech aspoń vysvětlit " říkal za zamčenými dveřmi a Zoe seděla na zemi opřená o vanu a plakala.
" Možná bych se měla líp kdybych zůstala tou mrtvolou !! " zakřičela,ale to Wendy už neslyšel,protože mu volal Joey.

" Čau Joey,co se stalo ??..Jo??..Kdo ??..Joo Josephina..jo tu znám..Jo,tak na to asi zapomněla. Já jí zavolám a řeknu jí to a kde že se sejdete ??..Joo u KFC ..Dobře já jí to vyřídím a v kolik že ??..v jednu..OK Měj se "
Tak to bych měl. Proběhlo Wednesdayovi hlavou a zatímco Zoe seděla v koupelně na zemi,myslící si,že jí Wendy začal podvádět. Odešel zpátky do pokoje,kde to trochu poklidil a schoval to dámské oblečení. To jsem zase něco podělal. prolítlo mu opět hlavou. Musím to nějak napravit. Když pouklidil odešel do kuchyně podívat se co to Zoe koupila. Třeba bych mohl něco uvařit..Hmm..a nebo rači ne..Říkal si pro sebe a v tom za ním stála Zoe.
" Zoe,tak už se nezlob a nech mi to vysvětlit " řekl,když ji spatřil. Zoe se na něj podívala a nic neříkala. Popadla skleničku s vodou a napila se.
" Pokoj si beru já " řekla a zmyzela

Večer strávil každý sám. Wendy v obýváku dívající se na film s Vincentem Pricem a Zoe v pokoji,ležící v posteli se zlomeným srdcem. Druhý den spolu nepromluvili ani slovo..Wendy byl zaneprázdněn připravováním se na rande se svým nic netušícím kamarádem. Kdyby taK Zoe věděla,že jí Wendy podvání s Joeyem ( xDDD ). A jak byli dohodnutí,že se sejdou v jednu hodinu před KFC,tak se taky stalo. Joey už se nemohl dočkat až pozná Josephinu. Wendy tam byl jako první a všichni na něj házely podivné pohledy,ale jemu to bylo tak nějak jedno. Když přišel i Joey chvíli váhal,ale nakonec přišel blíž.
" Ty musíš být Josephina " řekl. Josephina byla zvláštní holka. Taková frankensteinská.
" Jo. Je super, že jsi přišel " řekla a usmála se. Joey byl trochu zaskočen že byla vyšší než on a ještě když měla boty na vysokých podpadcích,ale nebyl zaskočet jenom tím. Byl tak nějak všeobecně. Vůbec si Josephinu takle nepřestavoval.
" No kam půjdem " zaptal se Joey po pár minutách mlčení,co si Josephinu prohlížel
" No mohli bychom zajít na kuřata " navrhla Josephina a podívala se na budovu KFC
" Jo tak půjdem " souhlasil Joey. Když přišli dovnitř,vyhlídli si stůl,takový docela opuštěný.
" Budete si něco přát ?? " zeptal se obsluhující
" Já si dám kuřata a Colu " vykřikla Josephina a Joey na ní zíral
" A ty? " zeptala se Joeyho
" Já...já..ehm já to samí " odpověděl. Netrvalo dlouho a obsluhující muž donesl Colu s kuřaty. Nestačil to ani položit na stůl a Josephina se už na to vrhla. Joey z ní nespouštěl oči.
" Chtn ti to ? " řekla Josephina něco s plnou pusou
" Nezorumněl jsem ti" řekl Joey. Josephina dojedla a zopakovala " Chutná ti to ? "
" Jo to..Jo je to dobrý "
" Hmm.. " vydala ze sebe a jedla dál Když oba dojedli,Joey došel zaplatit a odešli do parku. Josephina se na Joeyho pořád usmívala a Joey si přišel divně,že je menší než ona. Ty pohledy ostatních mu začínaly lízt na nervy.
" Sedneme si tady. Je tu hezky a nikdo tu není " navrhla Josephina a Joey opět souhlasil. Pořád se na něj usmívala a Joey jí úsměv vrátil.
" Slyšela jsem že jsi kytarista "
" Jo..jo to jo a taky hraju na bubny "začal se vytahovat
" Opravdu ?? To je skvělý " řekla nadčeně a zase se na něj usmála. Najednou si Joey s Josephinou začal rozumnět. Najednou mu už nebylo trapně. Večer když se vraceli domů Josephina navrhla že ho doprovodí domů. Joey nechtěl přišlo mu to divný,aby ho doprovázela domů holka a chtěl doprovodit on jí,ale nakonec ho ukecala,tak doprovodila ona jeho.
" No tak tady bydlím " řekl
" Jéé máš hezkej dům " pochválila Joeyovi bydlení a ten se pousmál a začervenal se
" No tak já už půjdu. Je už docela pozdě " řekla Josephina po dlouhém mlčení. Pozdě?? Neřikej. Celej den někde pryč. Tohle už Zoe jen tak nevysvětlím..Začalo běhat Wendymu hlavou a už se těšil,až ze sebe sundá to oblečení a na víc mu začala svědit hlava od paruky.
" A vážně to zvládneš ?? " začal si dělat Joey starosti
" Jo určitě. Bylo to s tebou skvělý " ujistila ho
" Jo..tak se měj a zase příště " řekl Joey a rozloučil se s Josephinou. Když si byl Wendy jistej,že už je Joey doma,sundal si konečně tu paruku a utíkal domů,aby ho nikdo někde neviděl. Ještě to by mu scházelo,kdyby se k Zoe dostalo,že se převlíká za ženskou a ještě k tomu za frankensteinskou prostitutku a chodí na rande s Joeyem,který chudák nic netuší.

Doma bylo opět strašné ticho. Potichu vyšel schody a podíval se do pokoje asi Zoe nespí. A spala. Wendy se na ní mlčky díval a tak si přál,ležet tam zase s ní,ale opět se bude muset spokojit s gaučem v obýváku. Sundal ze sebe šaty a všechno to bezpečně ukryl a pak se šel umýt a nakonec šel spát taky. Jenže toho moc nenaspal,protože mu volal Joey. Wendy vstal a podíval se na hodiny. Bylo půl desátý. Co sakra chce tu dobu ??
" No Joey..Jo ??..Neříkej ..Coo !!!! ??..Joey já ti nic nechci říkat. Já vím že jsi št´astný,ale je půl desátý a já jsem zrovna spal..Ok,tak čau " položil Wendy mobil a nestačil se divit. Joey mu volal o rande s Josephinou a básnil mu o tom,jak se do ní asi zamiloval. No tak tohle mi teda taky scházelo. Prolítlo mu hlavou a šel zase spát.

Další den šel Wendy s Joeyem opět na rande,ale tentokrát to bylo u něj doma. Josephina se posadila u Joeyho v obýváku.
" Nechceč něco k pití ?? " zaptal se
" No třeba Colu " odpověděla a Joey utekl do kuchyně pro Colu,pak si sedl vedle ní. Přišla za nima Morgue.
" To je Morgue. Wendy mi jí daroval " vysvětlil Joey
" Jo ?? A koukám že tady leží kytara nechceš mi něco zahrát ?? " zeptala se Josephina a Joeyovi to přišlo jako dobrý nápad,tak se pro ní natáhl. Morgue mezitím poznala že Josephina není Josephina,ale Wendy,tak se s ním chtěla mazlit. A jak to uviděl Joey,tak byl překvapenej,protože Morgue se s cizíma lidma nemazlí. Posadil se a začal hrát.
" To bylo skvělý !! Jsi fakt dobrej " začala ho Josephina vychvalovat. Najednou nastalo ticho. Joey položil kytaru a zadíval se na Josephinu. Wendymu začalo být divně asi věděl,co ho čeká.
" Josephino já se mám s tebou dobře "
" Jo ??.. Já s tebou taky " Po dalším dolouhém tichu se Joey odhodlal Josephinu políbit,ale ta naštěstí uhnula.
" Co ?? Stalo se něco ?? " zeptal se
" No..no já..myslím,že je ještě čas.."
" Ale Josephino přece se nebudeš bát "
" Já se nebojím Joey.."
" Tak proč ?? " zeptal se Joey znovu a Wendy už nevěděl co má dělat. Nečekal,že by to mohlo dojít až takle daleko. Představoval si to trochu jinak.
" Víš Joey..já to..ehm..já nejsem Josephina "
" Co ??..Ale jo jsi.." snažil se Joey ujistit Josephinu
" Ne nejsem " řekla a sundala si blond paruku a Joey nemohl uvěřit svým očím.Před ním místo Josephiny seděl Wendy.
" Ty ??!!! Jak si mi to mohl udělat !!.."
" Joey já ti to vysvětlím..jenom mě to prosím nech vysvětlit "
" Hmm.. " vydal jen ze sebe Joey a Wendy se mu to teda pokusil vysvětlit.
" Víš,kdysy dávno jsem s klukama založili kapelu Frankenstein Drag Queens From Planet 13 a vystupovali jsme v takovýhlech kostýmech. Byla to moje druhá kapela před Murderdoll a pak jsem poznal tebe ..No a ty písničky..teda některý písničky jsem nenapasal pro Murderdolls,ale byly napsaný pro FDGFP13 a pak jsem je jenom převzal do Murderdolls,když už jsme přestali hrát. No a právě já jsem přemýšlel nad nějakým vtipem,co bych na tebe vymyslel,protože byl včera přece apríl..No a napadlo mě tohle "
" No to se ti teda jako povedlo..Jak si mi to mohl udělat ?? Já jsem se do tebe zamiloval.."
" Promiń,ale já jsem netušil,že by to takle mohlo dopadnou..Copak můžu za to,že si to vzal nějak vážně ?? "
" Wednesdayi vypadni !!.." poručil Joey a Wendymu nezbylo nic jinýho než odejít. Zavřel za sebou dveře a vydal se domů. Tak jsem podělal další věc. Už semnou nemluví ani nejlepší kamarád,ale aspoń mě to nechal vysvětlit..Ted´ to musím vysvětlit ještě Zoe. Běhalo mu hlavou. Když došel konečně domů vrazil do Zoe. Ta se na něj mlčky podívala.
" Zoe. Mohli bychom si promluvit ? " řekl. Zoe zvedla hlavu a podívala se na něj.
" Jo " špitla a odešla do obýváku,kde si sedla do křesla a Wendy se posadil vedle ní.
" Musím ti něco vysvětlit " řekl a Zoe čekala,co z něj vypadne. Řekl jí to samé co Joeyovi.
" To jako fakt ? " řekla Zoe,když se Wendy konečně vykecal
" Jo " " Aha..Takže ty nikoho nemáš " chtěla se Zoe ujistit
" Ne..Teda jo,ale jenom tebe "
" Jo a on ted´ s tebou Joey nemluví jo ?? "
" No.."
" To se mu ani nedivim..Wednesdayi jsi magor " zasmála se Zoe
" Jo..A ty už se nezlobíš ?? " zeptal se
" Jak bych mohla..Udělala jsem ze sebe nemožnou. Měla jsem tě nechat domluvit a rači jsem se zamkla v koupelně "
" Ne to se dá pochopit "
" Jo?.."
" Jo. " řekl Wendy a objal Zoe
" Musím skočit ještě do města,tak tu bud´ hodnej " řekla,popadla bundu a odešla. Zoe do města nešla,šla za Joeyem,protože jí něco napadlo. Když k němu přišla málem se lekla,když jí Joey otevřel dveře.
" Ahoj Joey..Tyjo tebe to nějak vzalo "
" Ahoj Zoe,stalo se něco ,, ? "
" Ne..Nebo..Potřebuju si s tebou promluvit " řekla a Joey ji pozval dál.
" O co jde ? " zeptal se Joey a posadil se vedle Zoe.
" Víš, Wendy mi řekl,co se stalo..Víš my dva se spolu kvůli tomu dva dny nebavili,protože jsem si myslela,že někoho má. Vůbec jsem o ničem nevěděla. Nic mi neřel. Joey, Wendy je magor a nikdo nikdy neví,co ho napadne,ale to ty přece víš ne ?? "
" Vim no "
" No vidíš,tak mu to odpust´ "
" Jo..Vždyt´ já se na něj nezlobim..Jenom prostě nemůžu uvěřit,že jsem mu na to takle naletěl. Vždycky jsem ho po chvíli prokoukl,ale tentokrát to vymyslela dobře. "
" No a mě napadlo,že bychom na něj taky něco přichystali " navrhla Zoe a Joeyovi zajiskřily oči
" Co ?? " zeptal se a Zoe mu to všechno řekla. Joeyovi se její plán zalíbil a se vším souhlasil,pak se Zoe vrátila zpátky domů. Wendy se zase koukal na film s Vincentem a už u toho skoro spal. Ani se neptal,proč byla v tom městě. Zoe se k němu přidala.
" Wendy ??.."
" No.."
" Nechtěl bys jít zejtra někam ?? "
" Kam ?? "
" No někam ven.."
" Jo třeba .."
" Tak dobře "

DRUHÝ DEN ODPOLEDNE

" Wendy víš že jdeme ven ?? "
" Jo vím "
" No a já potřebuju jít k doktorovi,tak se sejdeme v jednu v parku jo?? "
" Jo a nemůžu jít s tebou k tomu doktorovi a pak bychom šli do toho parku ? "
" No to bude lepší když se tam pak sejde. Ono to tam bude asi zas nadlouho,tak bys tam zbytečně čekal " snažila se nějak vysvětlit Zoe
" Tak jak myslíš " souhlasil Wednesday a Zoe odešla k doktrovi,kam skutečně šla a doufala,že plán,co si s Joeyem naplánovala vyjde. U doktora se dlouho nezdržela a pospíchala do parku,kde už na ní čekal Joey.
" Ahoj " pozdravil Joey
" Ahoj. Asi za deset minut je jedna. Každou chvíli by měl přijít Wendy a nezapomeń,že to musí vypadat důvěryhodně" řekla Zoe a sedla si vedle Joeyho
" Jasně neboj " ujistil Joe
" Joey,ale až uvidíš,že jde,tak mi musíš dát pusu " podotkla
" C-co ?? "
" Jo asi chceš,aby to vypadalo důvěryhodně " řekla a Joey už nic neřekl. Po pár minutách Joey zpozoroval Wendyho.
" No tak dělej Joey !! " křikla na něj Zoe. Když Wendy přišel blíž nechtěl věřit tomu,co to vidí.
" Eh.." vydal ze sebe a Joey se odtrhl od Zoe
" Ahoj Wendy ty už jsi tu ?? " řekla překvapeně Zoe
" Jo. Říkala si,že se sejdeme v jednu v parku,ale že tady bude i on to jsem nevěděl "
" Jo..No já ti potřebuju něco říct víš a kdybych řekla,že tu bude i Joey po tom co jste se pohádali,tak by si sem nechtěl třeba jít "
" Jo a co s tím má společnýho on ?? " zeptal se Wendy
" No právě má docela hodně..Víš my se máme rádi,vid´ Joey " řekla Zoe a podívala se Joeyho,ten měl co dělat,yby se nezačal smát
. " Jo " přikývl Joey. Wendymu to nějak nedocházelo.
" To jako vy dva to.." řekl Wendy
" Jo " řekl Joey s Zoe společně
" No a to..ještě..my budeme mít dítě " řekla Zoe
" Vážně ?? " zeptal se překvapeně Joey
" C-c-co ?? Zoe,ale vždyt´ " vydal ze sebe Wednesday " Asi se vrátím domů,abych vás tu nerušil " dodal a byl připraven odejít. Zoe se na sebe s Joeyem podívali a Zoe kývla jestli už se mu prozradí a Joey pošeptal,že rači jo.
Apríííííííí !!!!!! " zakřičeli společně a Wendy se zastavil a otočil zpátky k nim
" Co ?? "
" Jo. To máš za to,co si nám vyvedl. " řekla Zoe
" Takže to..to není pravda ??
" Tak to je snad jasný že ne " ujasnil situaci Joey
" No..ne tak úplně " řekla Zoe a podívala se na Joeyho a potom na Wendyho
" Co ? "
" No to dítě opravdu mít budem,ale ne s Joseym,ale my "
" Jako fakt " řekl Wendy překvapeně
" Heh..Wendy,tak se mi zdá,že je z tebe táta " zasmál se Joey
" To se ti nezdá Joey " řekla Zoe
" To je skvělý Zoe " řekl Wendy a objal ji
" No a ty už nejsi naštvanej ?? " zeptal se Wendy Joeyho
" Ne..a nebo jenom trochu.Ale fakt ti to jako ženský slušelo a jakto,že si mi o FDQFP13 neřekl ?? "
" Joey to by bylo na dlouho,ale děkuju. Ještě jsem si mohl vzít růžou paruku " zasmál se Wednesday
Hmm,tak to ti taky muselo seknout,že se nám někdy ukážeš ?? " smál se Joey
" No mám lepší nápad " řekl Wendy a zamyslel se
" Jakej ?? " chtěl vědětt Joey
" Co kdybychom zavolali manažerovi a udělali si z něj zase srandu ?? "
" To nezní vůbec špatně. Mohli bychom zavolat ještě Romanovi a ostatním asi se nechtějí k nám přidat " navrhl Joey,ale to ho už Wendy chytl kolem ramen a Zoe za ruku a vydali se někam,kam to už ví jenom vítr a ptactvo sedící v korunách stromů.


KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )