!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Wednesdayovi vedlejšáky

25. července 2013 v 7:48 | Morbid Doll |  Wednesday 13
Takže. V tomhle článku se budu věnovat všem vedlejším kapellám,kde sám Wendy působil. Nějak si tím už nejsem jistá,ale ani jedna kapela už nehraje ( kromě Wednesday 13 ),ale nejsem si s tím jistá. Nějak jsem si to zatím nezjišt´ovala..

Začneme první skupinou a tou je Maniac Spider Trash.


Kariéra začala v roce 1992 ,když založil společně se svými známými Abbym Normalem, Michaelem Patrickem a Sickem Zerem kapelu Maniac Spider Trash.V letech 1992-1996 dělal MST frontmana ,ale nikdy nedosáhli moc velkých úspěchů.Kapela nahrála jedno EP. Později ji Poole rozpustil a založil novou Frankenstein Drag Queens From Planet 13 ,ale tentokrát už jen s Abbym Normalem a Sickem Zerem.

A dostali jsme se k Frankenstein Drag Queens From Planet 13

V letech 1996-2002 nahrál s FDQFP 13 pět CD a 6 EP . Převlečení za zombí prostitutky a obklopení panenkama, růžovým plyšákem a oběšeným maňáskem, vrhají zlý pohledy a sypou jednu rychlopecku za druhou... Motel Killafornia, Mr Motherfucker, Kill Miss America, Let's Go To War, Scary Song, Graverobbing USA,..atd..


( Wednesday je ten s tou růžovou parukou xDD..Bylo to šílený,ale oc nešílenýho bychom mohli on něj čekat..Mimochodem mám pro tuhle skupinu slabost..a docela velkou..xD )


Dostáváme se k Murderdolls

Od roku 2001 do roku 2003 hrál ve svém vedlejším projektu Murderdolls ,kde hrál mimo jiné na kytaru i Joey Jordison ze SlipKnoT.Murderdolls slavili velké úspěchy například i v Japonsku.Po rozpadu Murderdolls , Poole založil spolu s Piggym D. , Ghastlym a Kid Kidem kapelu Wednesday 13 . Kapela nahrála dvě CD a pracuje na dalším ,které má v blízké době vyjít.Wednesday převdal nějaké písničky z FDQFP13..Jinak Murderdolls se vrátili v roce 2010 s albem Women and children last,pak oznámili něco jako pauzu..


( Ben Graves, Eric Griffin, Wednesday 13, Joey Jordison, Acey Slade )

Pak teda založil Wednesday 13. O tom pát nebudu,protože jsem tu už o tom psala a to >> TADY. O Murderdolls jsem psala zase >> TADY


A ted´ jsme se dostali třeba k Burbon Crow,což je vlastně country kapela a v roce 2006 vydali album a další vydali v roce 2009.

( Nějak jsem nemohla najít fotku,pak našla tuhle,tak by to měli být oni,aspoń to tam bylo napsaný. Ty dva krajní chlapy neznám,Wednesdye poznáte už asi všichni a vedle něho stojí Roman Surman,který ted´ hraje ve Wednesday 13..)


A naposled Gunfire 76

Oproti horror punkovému Murderdolls a jeho sólo projektu, je tato skupina rocková. Musím říct, že písně se určitě povedly a ještě více poukazují na Wednesdayovu rozmanitost.


( No a zse tu můžete vidět Romana a asi se neptelu ,tak tam vidím i Troye..,který taky hraje ve Wednesday 13 )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )