!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Duben 2014

PREMIÉRA!! >> All Devil´s Toys

28. dubna 2014 v 18:10 | Morbid Psycho Doll |  DeathStars
Tak moji darazí zombies další novinky ohledně Deathstars přináším vám ( omg!! fakt píšu jak retard -_- ).
Možná, že už to víte možná ne. Nevadí. Dneska má premiéru očekávaný videoklip k písničce All the Devil´s toys.

Takže vám k tomu řeknu pár mých keců a pak se na to můžete podívat.....

Mě se oseobně ten klip líbí a moc. A taky jim to tam hrozně všem sluší. Nezapomenu si podotknout, že Nightmare je tam tak rozkošný!! Tam na začátku jak tam stojej u Whipa a jak se tam Night usmívá *_* A Whipův hlas je úžasný!! On má tak svělej hlas..tak hrozně hezky se to poslouchá...a na konci zase Nightmare jak si tam bere to kladivo nebo co to je xDDD No prostě je to hezké. Aspoń mě se to moc líbí. No a ted´ se na to můžete konečně podívat a když budete chtít, tak mi můžete napsat, jak se vám to líbí.
Anděl

22. dubna 2014 v 19:49 | Morbid Psycho Doll
Tento úvod bude krátky a bez zbytečných keců. Vlastně ani nevim, co bych vám k tomu měla psát..
Tak se snad bude líbit :) .


Noc za nocí, den za dnem
to byla doba, kdy jsem bývala na dně.
Pak osud mi poslal do života tebe,
víš, že si někdy říkám, jestli nejsi z nebe ?

Jsi anděl, co za ruku mě vzal
a ze špatných věcí mě vytáh.
Jsi světlo, co rozjasnilo můj temný svět.
Já chctěla bych být s tebou, až do konce let.

Návrat do krví nasáklých začátků

22. dubna 2014 v 13:22 | Morbid Psycho Doll |  Al B Damned
Tak vám přináším další novinky ze světa Al. B. Damned. Psalo se tu už o tom, že se možná vrátí, psalo se tu o tom, že napsal novou písničku a nakonec se tu dokonce psalo i o tom, že pracuje na novém albu. No a víte co ?? Ono opravdu bude a sám Joey včera zveřejnil nějaké novinky na facebooku. Tak jsem se to snažila nějak přeložit, tak snad to bude tak dobré....


" Nové album bude skvělé. Bylo napsáno pět písní a byli plně zaznamenány, ale datum vydání ještě není potvrzeno. Bude obsahovat upravenou verzy " Never sleep again " a řadu hostujících hudebníků z mé minulosti včetně TDQM original Face ( říkal si tak někdo z TDQM /moje poznámka/ ) a ABD bubeník Pip Sickness "

No tak co říkáte ? Myslím, že se máme asi fakt na co těšit. A abych nezapomněla tak to album ponese názem " For old times stake". No a nakonec přidávám ještě obrázek.
Velikonoční přání - Wednesday 13 & Al. B. Damned

20. dubna 2014 v 18:32 | Morbid Psycho Doll |  †Grafika,obrázky atd..†
Tak moji milý Horrorwoodští zombie přátelé ( Smějící se ) jdu vám přát k Velikonocům. Myslela jsem, že napíšu zejtra,ale nevím asi se sem dostanu tak to napíšu dneska. Konec konců je to jedno, že ? No možná si pamatujete, že jse mse zmińovala někdy o tom, že pracuji na něčem..a ted´ ste se dočkali, tak doufám, že se vám to bude líbit.
Jsou to dvě přáníčka. Jedno je s Wednesday-em 13 a druhé je s Al. B. Damned-em. Myslím, že ta s Damned-em je docela zábavná. Takový krásný Velikonoční králíček ♥ ♥ Smějící se Však uvidíte sami.
Je to vyráběno v pizap.com

No a konec keců a jdu přát....

Všem náštěvníkům tohoto blogu přeju krásné prožití Velikonoc. Veselé Velikonoce Horrorwoode !!!Nikdo neslyší, nikdo nevidí

19. dubna 2014 v 12:48 | Morbid Psycho Doll
A je tu další věc, kterou splodila moje mysl. Já vám nějak nevím,ale mám pocit, že jse mse už asi fakt cvokla. Moje stavy,co v posledních dnech mám jsou úplně strašný. Mám pocit, že jsem tu k ničemu nikdo se mě nevšímá..nikdo mě neřeší.. Ale sakra proč ?!! Co se to semnou děje ?? ....

No a když se tak koukám na ty věci, co píšu a přemýšlím o tom, docházím k tomu, že kdybych uměla na tu pitomou kytaru, tak by z toho mohla být i písnička..V tom případě bych možná mohla vydat i album mých depresivních písní. Myslíte, že by se to někomu líbilo ?? Tak či tak já na tu kytaru umět nikdy nebudu..Zkoušela jsem to už jednou a prostě se k tomu nebudu vyjadřovat... A možná už stačí tyto kecy, tak v cellým článku si můžete přečíst to něco,co dneska ta moje depresivní mysl stvořila.Snad se bude líbit aspoń trochu..


Scream Baby Scream

18. dubna 2014 v 19:54 | Morbid Psycho Doll |  OstatníVolání

17. dubna 2014 v 14:49 | Morbid Psycho Doll
Zlatíčka moje jsem tu znovu a přináším vám další věc. Není to žádná básnička,ale jen nějaký text..Ani nevím, jak bych tomu měla říkat,ale to nevadí,taky jsem nevěděla jak to nazvat..možná že mě časem napadne něco lepšího a přejmenuju to. Nějak jsem měla potřebu něco psát a tak jsem to zkoušela a vzniklo z toho tohle. Nevím asi se vám to bude líbit, ale to i je celkem jedno..A psát vám o kom to je a takový ty kecy nebudu..možná že většina z vás to ví..nebo to z toho nějak pozná..A asi by to mohlo k tomu stačit, takže se to snad bude líbit no.. :)


Vains of Jenna - Paper Heart

15. dubna 2014 v 19:35 | Morbid Psycho Doll |  Ostatní
Tak ahojte,
dlouho jsem tu nic nepsala a omlouvá mse vám za to,ale nějak nevím,co vám psát a psát něco za každou cenu prostě jen tak nejde..Jak jsem vám tu naposled psala o těch mých stavech, tak se to trochu zlepšilo,ale jinak je to u mě pořád tak nějak stejný. S mojí láskou si ted´ píšem, protože může večer na fb, tak jse mhrozně št´astná,ale stejně mi pořád moc chybí..Ona mi chybí pořád. Já má mnějak pocit, že jí začínám milovat každej den čím dál víc a jak jí čím dál víc mám ráda tak mi čím dál víc začíná chybět a chci jí mít tady. Tady u seme..♥♥ To jsou věci ,že ?..Njn.
Jinak se na zítra musím učit na OBN, protože asi dostanu za pět, tak si hezky asi zopakuju ročník..oh!! Hrozně po tom toužim lidi -_- Grrr !!! No joo !! A víte co ?? Morbid Doll se i učila..pokusila se aspoń oto,ale její myšlenky směřovaly pořád někam jinam, pak se jí na chvilku podařilo na to něco/někoho nemyslet,ale zase u toho usnula -_-..to je fakt úžasný..mám z toho nervy...ale snad to tak hrozný nebude. Přece nejsem tam úplně blbá... ach joo!!

No nic. Dám vám sem písničku a zas na několik dní zmizim. Měla bych obíhat blogy,ale nějak to nestíhám ted´, takže až příště..já vím, že jsem hrozná ano jsem..ale slibuju vám to :) Tak se mějte krásně a užijte si písničku, protože je hrozně krásná♥♥♥.." Tvoje srdce je v bezpečí mezi mými dlaněmi
drženo v dostatečné vzdálenosti od ublížení.
Čeká tu na tebe.."


All Devil´s Toys

10. dubna 2014 v 16:04 | Morbid Psycho Doll |  DeathStars
Přináším vám zase nějakou novinku moji Horrorwoodští kamarádi.
Objevila se ukázka písničky All Devil´s Toys od Deathstars, která bude na novém připravovaném albu. Nevím,ale snad se vám bude líbit. Mě se teda líbí moc. Zní to podle mě moc dobře a už se nemůžu dočkat, až si to album poslechnu.
Tak TADY máte odkaz, kde si to můžete poslechnout a ještě k tomu obrázek...♥♥♥♥ Ach !!! ♥♥♥♥Chybíš mi..

9. dubna 2014 v 14:50 | Morbid Psycho Doll
Další básnička, ke terý asi nenapíšu nic, protože mě nic inteligentního nenapadá, takže vám jí sem dám a snad se vám to bude líbit...


Je to jen další stejnej den,
kdy mi chybíš,
kdy na tebe čekám a ty nepřicházíš.
Je to jen další nudný den,
když tě tu nemůžu mít
dny utíkají pomalu a noci jsou bezesný.
Je to jen další den,
kdy smutek mé srdce tíží,
oči jsou mokrý a hlava šílí.
Je to jen další prosněný den,
kdy si tě přeju tu mít,
Však nemůžu za to, že miluju tě čím dál tím víc!!

" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )