!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Červen 2014

Cute Wednesday13 -GIFs

30. června 2014 v 17:31 | Morbid Psycho Doll |  Wednesday 13

Funny GIFs - Wed13, Roman & Jack

30. června 2014 v 17:21 | Morbid Psycho Doll |  Wednesday 13
Dlouho jsem sem nepřidávala žádní GIFy,tak jsem nedávno zas nějaký našla tak vám je sem naházím....


= Koukám,že Romča tu má culíček xD ^^For old times stake - track list

29. června 2014 v 18:47 | Morbid Psycho Doll |  Al B Damned
Před chviličkou se na oficiálním facebooku ABD objevili nové insformace a novém albu a to oficiální track list. Takže jak album bude vypadat se dozvíte v celým článku.....
Beneath Dead Waves - fotka

29. června 2014 v 12:48 | Morbid Psycho Doll |  Al B Damned
Našla jsem fotku Beneath Dead Waves ( nový projekt ABD ) a musím se přiznat,že tam Joeyho ( Al. B. Damned-a) nepoznávám. Ne prostě jsem si řikala,že to nemůže být možný,ale jo je to on. On nám dospěl a zkrásněl a prostě mu to moc sluší Smějící se... No nic tu máte tu fotečku xD
/ nemusim říkat,že ABD je ten v prostředku,že ne ? xD /

Lolita KompleX - Les Marionnettes

29. června 2014 v 12:23 | Morbid Psycho Doll |  Ostatní
Dneska vám jdu zase někoho představit pokud je neznáte. Já jsem si tuhle řikala že si na YT zkusim najít nějaké pro mě nové horor punkový skupiny. No něco jsem našla,ale taky jsem objevila Lolita KompleX. Přímo by se říct že by hrály horror punk říc nedalo,ale to nikomu přece nevadí,že? Oni jsou úžasní! Já nevím,ale mě se hrozně líbí! Nana je skvělá zpěvačka. Ne jenom,že je hrozně roztomilá má i strašně příjemný hlas. To samí se dá říct o jejím muži Eve. Jako ano uznávám že je to fešák a strašně hezky zpívá. A ten jejich kytarista Dushi mi připomíná Kubu a ani nevím proč xDDD Ně,ale ty jeho dlouhý vlasy!! Jo prostě mi ho hrozně připomíná a ano je to ten s tou bradkou..Smějící se No dám vám sem tuhle písničku,protože se mi od nic líbí nejvíc a myslím,že tu o nich ještě něco někdy napíšu. To zatim všechno snad se vám taky budou líbit.
NEWS >> Beneath Dead Waves -Imperfect

24. června 2014 v 14:42 | Morbid Psycho Doll |  Al B Damned
Někteří možná víte,že Breneath Dead Wawes je nový projek Al. B. Damned-a a on a chlapci pracovali na jejich novém videoklipu,který zvěřejnili včera, tak vám ho sem přináším,aby jste se mohli podívat,jak se jim to povedlo. Jenom k tomu řeknu..jedno..no možná dva..no prostě je to asi trošku něco jinýho než byjste byli u ABD zvyklí..Je to jiný styl. Joey přitvrdil ( dalo by se říct..) Smějící se ale i tak se mi to líbí.

A ted´ se na to můžete podívat i vy.. :))Slay Yourself

19. června 2014 v 18:59 | Morbid Psycho Doll |  Sister
Dneska má premiéru nový klip od Sister a musím říc k tomu jenom jedno - MILUJU TO!! Smějící se
No doufám,že se vám to bude taky líbit ♥The Paranoid - Niekde tam

18. června 2014 v 18:18 | Morbid Psycho Doll |  Ostatní
Původně tu měl být dlooohej článek plnej keců o mým " skvělým" životě atd..Jenže když jsem si ten 100km dlouhej sloháč chystala zveřejnit, tak vypli eletriku a me se to tím pádem celý vymazalo..Takže to sepíšu někdy jindy protože ted´ se mi momentálně nechce..,ale nebojte ono to tu bude dřív nebo později.. Jinak jste si jistě všimli té hrozné fotky v menu..a jo jsem to já. Vaše Morbid Doll(ka)..Jo a vím že jse mstrašná atd..a taky vím že není vydět můj ksich,ale tady jde právě o to..a vlastně ani nikoho můj ksich nezajímá,že ?.. xD

Takže se dneska musíte spokojit s písničkou. Jednou moc hezkou písničkou od The Paranoid. V poslední dobou je mám strašně ráda..miluju jejich texty. Ve většině se v nich vidím atd..jsou úžasní! A tahle písnička je dokonalá..♥!!


" Stále hľadám to miesto,
kde sny neumierajú
V polnočných tmách svieti slnko
a srdcia sa tu nelámu, srdcia sa nelámu..

Niekde tam, kam unáša ma vietor, navždy odídem
Niekde tam, kde osud neodmietol moje volanie "..
Hlasy v hlavě

16. června 2014 v 18:56 | Morbid Psycho Doll |  Téma týdne
Tak jdu opět asi po 100 letech psát něco na téma týdne a jak jste si asi všili to téma je - Hlasy v hlavě.
Přijde mi to trochu vtipný, protože jsem tu naposled psala článek o tom,co jsem si v posledních dnech prožívala za stavy a že tomu říkám " příšery v mojí hlavě ". Takže mi to příjde,jak kdybych to TT už vlastně psala xD No,kdyby to někoho zajímalo ( což nezajímá..), tak ten článek najdete TADY.

Nu,ale mohla bych tu něco napsat,aby se neřeklo. Pojmu to tak jak to pojmu..řekněme moje vlastní zkušenost ?..Asi ano.
Hlasy v hlavě? Co to je?. No myslím,že asi všichni se s tím někdy setkali. Vezměte si třeba,že máte nějaký problém a ted´ nevíte asi to něco máte udělat nebo ne. Vy sami jste třeba pro tu možnost,že to neuděláte,ale v hlavě vám pořád něco říká, že to udělat máte atd..
Ale vezmu to teda,jak to mám já..vezmu ty moje hlasy. Ty moje hlasy jsou příšery, který žijou v tý mojí temný mysli a přicházejí většinou,když jsem úplně sama. Když mám čas o něčem přemýšlet. Pořád mi připomínají,co jsem kdy udělala a spíš co jsem kdy udělala špatně. Pořád by mi připomínaly určité věci z minulosti..je to strašné a když to trvá hodně dlouo, začínám z toho šílet. Pak mám pocit, že jsem se snad zbláznila..cítím se všelijak jenom ne tak jak bych měla..Necítím se jako já. Ty hlasy mě pak nutí dělat věci, který bych při " normálním " stavu snad ani neudělala. Ty monstra semnou hrajou ty svoje hry a i když nechci,tak mě to ktomu nutí..Nechci hrát ty jejich šílený hry,ale prostě to v tu chvíli začíná hrozně sílet ,až vás to donutí tu věc udělat a pak..pak přichází ta chvíle kdy ty svině vyhrávají. Je to prostě něco,co nedokážu popsat..a vím,že to zní asi úplně šíleně a možná že si o mě myslíte že jsem cvok a měla bych se jít léčit.. Je to prostě moje temnější strana a hodně to vystihuje písnička od Al. B Damned-a a to tahle. Je to úplně přesný..úplně se v tom vidím.


Zde kousek úryvku z té písničky...
" Příšery číhají z těchto unavených očí
snažím si je skrýt,ale zůstavají
Volají moje jméno, hrají svoje hry
pláču, ale neodcházejí
Říkají mi, že zabili všechno v tobě
ale já jim říkám, že nebudu hrát.
Ale oni přesvědčují a volají moje jméno......Moje myšlenky se mění a uspořádají se
Mám pocit nepříčetnosti,ale není to vůbec moje vina
Snažím se volat, ale je tu zed´
Mezi mnou a realným světem..."
Jack & Sally - Together Forever

16. června 2014 v 17:54 | Morbid Psycho Doll |  †Grafika,obrázky atd..†
Zdravím všechny zombies!!
Dneska vám jdu ukázat zase něco ze svojí tvorby xD A tentokrát vaše Morbid Doll(ka) malovala Smějící se.No a asi by vás zajímalo co malovala..Tak teda to je Jack a Sally z Nightmare before Christmas.
Dělala jsem to podle tohoto vzoru,co jsem si našla na google. Sice to není asi úplně přesný,ale to je úplně jedno. Taky to asi není sice kdoví jak dokonalý,ale lepší to fakt být nemohlo. Snažila jsem se jak to šlo..
A když si dáte celý článek, tak tam se můžete podívat na ten můj "krástnej" výtvor..no ale musím říct, že jsem s tím i spokojená. Měla jsem z toho docela strach,co z toho stvořim,ale zas tak strašný to asi není xD..No uvidíte... :))

" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )