!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Červenec 2014

My depresed mind

25. července 2014 v 18:44 | Morbid Psycho Doll
Dobře a máme tu další depresivní věc, u které platí to samí jako u té předtím. Neberte to vážně. Psala jsem to v době,kdy mi nebylo úplně ok a tak nějak vůbec nebyla moje mysl a myšlenky v ní zrovna optimistické,ale už je dobře. :))
Kdysy jsem bývala veselá holka
Nyní se na svět jinak koukám.
Štve mě všechno okolo sebe,
k čemu je moje existence?

Serou mě lidi,co okolo jsou
jejich pohledy na mne mě asi zabijou.
Všechno pro mě je jen nuda
Cítím se jak nic,jak zrůda.

Každý by mi říkal,co dělat mám,
ale jak to cítim já se nezajímaj.
Všichni si jsou jistý jak mě znaj
Přitom já na rukách jizvy ukrývám.

Můj život je jedna velká lež,
když říkají " Věř, běž a dokážeš"
Je to jen velkej omyl
a já jsem jen stín,
co by jsem vlastně chtěla víc?


NEkopírovatBeautifil Suicide

25. července 2014 v 18:36 | Morbid Psycho Doll
K tomuto bych chtěla jen napsat to,aby jste to nebrali tak moc vážně. Vím,že je to zase něco docela dost depresivního a tak,ale napsala jsem to v době kdy moje mysl nebyla zrovna optimistická,což sami po přečtení uviíte. Nebylo mi prostě zas ok a tak jse mto musela nějakým způsobem ze sebe dostat. Dělám to tak vždycky. Dávám do to svoje pocity a emoce a věřte m ito nebo ne na chvilku mi to pomáhá. ....Jo a vím,že se to úplně všude a moc nerýmuje,ale je to jedno. Nejde mi o to,aby se to rýmovalo,ale abych vyjádřila co cítim atd.. Snad to chápete :))
Tam hluboko do temnýho lesa uteču,
ve studánce pak utopim krásu svou.
Možná že na kopci za lesem
si šibeniči postavím.
Budu se houpat do větru
a vrány ke mě přilétnou.
Kam pak dostane se duše má?
Do nebe či do pekla?
Nebo bude snad navždy v tomto světě ztracená?
NEkopírovatSBS- Porcelain Doll

24. července 2014 v 10:31 | Morbid Psycho Doll |  Ostatní
Ahoj Zombies!!
Takže dneska jenom tak narychlo a vlastně ani nevim,co bych vám tu zase měla psát,takže vám tu sem hodim Scream Baby Scream,protože jse mtu dlouho o nich nic nekecala xD A dám vám sem Porcelain Doll, protože je to srašně hezká písnička ( jako všechny..xD ) a navíc je to jakože první video,kde jse msi je konečně pořádně všechno mohla prohlídnou..hlavně Damiena teda no..No a víte to,že Damien hraje v klipu od Sister?? Je to písnička Sick a je to ten s tou maskou prasete xDDD No jako se tu musím smát k tomu pořád,když si představim,že pod maskou je Damien x´´´D Heheh.......
No nic,taky bych vám mohla něco hezký říct,ale ještě vám to řikat nebudu (..i když to už někteří věděj..),protože se nechci nějak moc těšit,abych pak z toho nebyla sklamaná. No mělo se to stát už tento týden nejspíš v sobotu,akorát že to nějak nevyšlo tak až příští tejden xD No,ale až to budu vědět na víc než 100 procent tak vám to určitě řeknu xDD
A taky vím,že bych měla obíhat SB,ale nějak to nestíhám. Nebo bych to i stíhala,ale prostě ten čas spíš trávim přemýšlením o jistých věcech,ale chci vám říct,že k vám chodim pořád i když nepíšu komentáře,tak si ty články čtu. To aby jste to věděli,že k vám chodím. :)) Miluju vás ^_^

..a konec keců a všichn isi můžete pustit písničku xDABD spouští nové webovky!

21. července 2014 v 15:41 | Morbid Psycho Doll |  Al B Damned
Dneska se objevila další zpráva na facebooku ABD a to ta,že se připravují nové webové stránky. Ještě se na nich pracuje takže toho moc neuvidíte,ale myslím,že to bude zase stát za to! Protože to co stvořil ABD stálo vždycky za to. On je prostě úžasnej a neřikejte že není xD..

No nic. Odkaz na stránky máte tady >> Al. B. Damned - official website <<
A toto má být logo " For old times stake"...

Čeká lidstvo zombie apokalypsa?...

11. července 2014 v 9:25 | Morbid Psycho Doll |  Zaujalo mě..
Normálně jsem včera na ksichto knížce objevila jeden článek o zombie apokalypse a docela mě to zaujalo. Nevím, nechci aby si tu o mě někdo myslel že jsem blázen,co všemu věří nebo tak něco. Ale mě to fakt přijde zajímavý,co když na tom něco je?
Když jsem si četla první dva odstavce tak jsem si vzpomněla na fil Zombieland..xD..No nic. Přikládm vám sem ten článek pokud jste ho nečetli a chtěli byste si ho přečíst a zajímal by mě váš názor na to. Co si o tom myslíte vy?? Myslíte si, že by se něco takovýho mohlo stát??...

ČLÁNEK ČTĚTE >> TADY <<


...no nějak nechci nic říkat jo, ale docela mě ten článek děsí. xD

Katherine Moennig - GIFs

3. července 2014 v 18:44 | Morbid Psycho Doll |  †Nyctophilia a další..†
Já vám jdu deska zase něco ukázat..nemo možná i představit. Nevím asi někdo z vás zná herečku Katherine Moenning. Já jse mjí do tý doby než jsem začla sledovat The L Word ( u nás známé jako Láska je láska ), kde hraje Shane.♥ No pokud ten seriál neznáte a nějak vás to zaujalo,tak si o tom můžete něco víc zjistit, ale upozorńuju že homofobům se to líbit nebude.. -_- ..

..No nic. Katherine tam hraje lesbičku ( ono je jic htam víc..vlastně se ten celej seriál točí okolo toho.. xD ) Shane a ona je tam tak dokonalá!!!!! ♥ Já jí strašně miluju. Miluju její účes. Její oči a její krásnej úsměv. ♥ A ten její styl v tom seriálu..prostě dokonalost!! Já jsem se asi zamilovala lidi xDDDD Smějící se Ne prostě tohle řešit nebudeme..našla jsem si nějaký GIFy, kde je Katherine, tak vám je ukážu,jak je dokonalá. xDBDW - Inertia ( full album )

1. července 2014 v 16:51 | Morbid Psycho Doll |  Al B Damned
Včera mi na oficiálnímfb Breneath Dead Waves skočilo jedno video,kde si můžete poslechnout celé jejich album. No když jsem na YT koukala tak to zvěřejnili už v lednu,takže mi zase asi něco uteklo xD No,ale to nevadí. Poslouchala jsem to a je to úžasné!! ..Já nevím,ale miluju to!! Miluju Joeyo hlas. Je takovej hezkej,příjemnej, uklidńující..Nemůžu si pomoct,ale musim to pořád poslouchat,tak se vám to snad bude taky líbit.


" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )