!! BLOG SE BUDE RUŠIT !!

najdete ho na jiné adrese...Láska a nenávist

19. září 2014 v 20:30 | Morbid Psycho Doll
Ahoojte!!!
Jak se máte ?? Já se mám..mám se skvěle!! Krásně..zamilovaně.. :3 xD
Prostě nevím,ale jsem šťastná nějak mám strach se radovat z toho, že se mám dobře, aby se to nějak za pár minut nepotento,ale já se mám od minulý soboty fakt strašně hezky ^_^ A víte co za to může?? ON !! ♥

..No jsem se vám strašně zamilovala a ne málo. Strašně moc!! On je strašně úžasnej a hodnej :3 a je s ním sranda xD ^.^ ..A ona mě pořád nesnáší..nebo teda nevím, jestli se tomu dá říkat nenávist, protože ona má ze mě ted´ strašnou srandu a myslí si,že mě tím co dělá urazí..ale t osej í jen tak nepovede. Začíná se z ní klupat pěkná svině, že to tak musím říct. Nikdy jsem si to o ní nemyslela ani po tom,co jsem se s ní " rozešla " a ona začala psát statusy mířený na mě jako " jestli jí na tom koncertu potkám, ta kse z ní pobliju "..o.O Myslíte si, že by tohle člověk kterej vás má rád psal??..Ne! Ona to totiž semnou nemyslela vůbec vážně..měla celou dobu ze mě jenom srandu! Vím to! Znám její helo na fb a já si četla co si o mě psala se kamarádkou..a nestačila jse mse divit!..Vím, že se tohle nedělá, někomu líst na fb,ale ona o tom neví a nikdy to vědět nebude..navíc už mě nezajímá, vymazala jsem si jí z přátel, prostě z celýho mího života. Je stejná svině jako všichni ostatní a pak mě bude napad,že já jsem ta píča -_- Ona není o nic lepší...Možná to není moc hezký co tu o ní napíšu,ale co? Ona o mě taky s kamarádkama mluví hrozně..Prostě je to jenom třináctiletá blbka,jako všechny třináctiletý holky v dnešní době! Nechci se tu někoho dotknou..určitě se najdou i normální holky,ale na ní to neplatí!
Nevím..musela jsem být asi blbá, když sje msi myslal že jí miluju a že bych s ní mohla i v budoucnu něco mít. Ted´ už vím, že jsem heteračka. Ted´ už to vím! Našla jse mse..konečně vím, jak na tom jsem!!..Vždyt´ já s ní vlastně ani nic neměla..když se nad tím zamyslíte. Pořád jsme si jenom volaly nebo psaly a to je všechno..Prostě jako kdyby nic nebylo..vlastně ono ani nebylo..Zní t oasi pěkně ujetě,ale když se nad tím zamyslím tak to tak je. :)

No a ted´ mám jeho..a zamilovala jsem se do něj. Nechci dělat ukvapený závěry, protže jsem s ním byla venku zatím jen dvakrát,ale je to s ním krásný! :3 Byli jsme venku ve středu a i ve čtvrtek ( včera ) no a ten včerejšek byl naprosto úžasnej!! Já jse mse nikdy necítila tak jako jsem se cítila včera..Jsem z něj totálně mimo! xD Smějící se A strašně moc miluju,když se objímáme a on mě tak drží..takový " ach pocit " to je xDD Miluju když se mě dotýká..když mě hladí..uchujujujujaj..♥ xD
A voní! :3 Voní mi od něj mikyna..Byli jsme spolu jen dva dny a dneska jsem musela na odpolední praxi, tak jsme spolu nebyli a mě to nějak chybí..to jak jsme se k sobě tulili xD ♥ Prostě v tom lítám a ne málo..navíc jsem nějaká prej happy v poslední dobou a je to na mě prej strašně vidět!..Vidíte co on semnou dělá?..co to semnou udělaL? xD ♥♥♥

Tak tohle by mohlo stačit za tenhle tejden..tak napíšu zase někdy až příští tejden jak to jde dál..tak se zatím mějte krásně!!
Papapa :))*" Keep rotting & stay creepy "Miluju tuhle písničku :3 ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lofn Lofn | Web | 20. září 2014 v 19:06 | Reagovat

Morbidka se nám zamilovala :-D - to je jasný,jak to tady čtu a moc ti to přeju ;-),jelikož vím jak strašně krásný to může být.
S ní mě to mrzí,pokud tě pomlouvá a pokud naznačuješ,že si na to jen hrála...,lidi takoví někdy jsou,s tím nic člověk nenadělá - zapomen na ni,hod ji za hlavu a užívej si toho skvělého pocitu a všech krásných společných chvil ;-)

2 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 21. září 2014 v 2:54 | Reagovat

Já už jsem z toho celá mimo :-D. Ale hlavně že se máš dobře. Taky bych se chtěla k někomu tulit xD.
Užijte si to spolu a bud'te št'astní :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
" Satanismus není synonymum pro rituální oběti, vykopávání hrobů a uctívání ďábla . Ďábel neexistuje. Satanismus je víra v uctívání sebe sama, protože jen ty jsi zodpovědný za své vlastní dobro a zlo. "
( Marilyn Manson )